• Головна
  • Новини
  • Новини
  • В рамках гуртка «Саморозвиток і самопізнання» для підопічних Шевченківського терцентру відбулася зустріч з лікарем ортопедом-травматологом

В рамках гуртка «Саморозвиток і самопізнання» для підопічних Шевченківського терцентру відбулася зустріч з лікарем ортопедом-травматологом

|

Здоров’я – це важливо!

6 лютого 2019 року в рамках гуртка «Саморозвиток і самопізнання» для підопічних відділення денного перебування Шевченківського територіального центру надання соціальних послуг міста Харкова відбулася зустріч з Вінниченко Ларисою Анатоліївною – лікарем ортопедом-травматологом центра відновлення здоров’я.
Мета цієї зустрічі – навчити кожну людину правильному ставленню до себе та активній участі у власному оздоровленні. Тема лекції: «Комплексне відновлення хребта, суглобів та сосудів». Підопічними було задано багато питань з приводу власного здоров’я й отримані корисні поради. Також було вирішено і далі продовжувати такі зустрічі – лекції та займатися гімнастикою для відновлення хребта.
Найпростіше і найскладніше – це взяти відповідальність за своє здоров’я. Але якими б ми зайнятими не були, пам’ятаймо, що у кожного з нас – лише одне життя, і як ми його проживемо, великою мірою залежить від нас. Жоден лікар, жодна державна програма не зроблять нас здоровими. Здоровими зробити себе можемо тільки ми.

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: