• Головна
  • Новини
  • Новини
  • У Запоріжжі відбувся Форум Проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту»

У Запоріжжі відбувся Форум Проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту»

|

Нові підприємці з Харківщини взяли участь у Всеукраїнському Форумі

У Запоріжжі відбувся Форум Проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», під час якого пройшов ярмарок підприємств, що були створені внутрішньо переміщеними особами, людьми з інвалідністю та ветеранами АТО завдяки підтримки Проекту.

Протягом 2 років у 8 областях України, та у Харківській області зокрема, реалізовувався проект USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту». У Харківській області партнером Проекту виступила Харківська обласна громадська організація «Харківський обласний ґендерний ресурсний центр», на базі якої був створений Центр підтримки малого бізнесу та самозайнятості. За час Проекту у Харківській області пройшли навчання бізнес-навичкам 161 осіб постраждалих від конфлікту, 13 випускників цих курсів отримали гранти на створення власної справи. Ще 8 вже існуючих підприємств отримали гранти для розширення і створили нові робочі місця.

Під час Ярмарку, що передував Форуму, грантери Проекту представили свої новостворені бізнеси. З Харківщини до Запоріжжя приїхали: Ірина Ворожейкіна та її майстерня з шиття одягу та аксесуарів FoxyHouse, а Ольга Скорова представила своє виробництво меблів. Також Харківщину на Ярмарку представляла Тетяна Корнієнко, власниця декількох перукарень мережі «Експрес Стрижка», яка створила нові робочі місця. Відео з історіями деяких учасників з Харківської області на YouTube https://ukr.wf/eopackh Фото харківчан на Форумі https://fex.net/276242947950

Проект сприяв створенню економічних можливостей для постраждалих від конфлікту на сході України та працював у 2 напрямках – створення робочих місць у співпраці з існуючими бізнесами, а також навчання бізнес-навичкам самих людей, які постраждали від конфлікту – внутрішньо переміщених осіб, ветеранів АТО, людей з інвалідністю та інших. Навчальна програма була розроблена партнером Проекту компанією Бізнес Арена, яка підготувала також команду тренерів для областей.

Директорка Проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» Наталія Карбовська запевнила, що незважаючи на закриття Проекту, Український жіночий фонд і 8 партнерських організацій продовжать свою роботу і сприятимуть розвитку малого бізнесу у регіонах. Наталія нагадала, що за час Проекту центрами надано підприємцям 4 тисячі юридичних консультацій.

Голова ГО «Харківський обласний ґендерний ресурсний центр» Тетяна Ісаєва та тренерка Проекту у Харківській області Галина Целовальниченко взяли участь у представлені результатів Проекту та обговоренні під час панельної дискусії. Вони поділились досвідом проведення мотиваційних та освітніх занять для потенційних підприємців і запевнили, що вони працюватимуть над забезпеченням сталості результатів Проекту.

Також продовжить працювати сайт Проекту www.eopac.org.ua, на якому окрім історій учасників та учасниць Проекту також зібрані корисні поради щодо ведення бізнесу.

Ви можете ознайомитись з відео історіями учасників Проекту на YouTube-каналі Українського жіночого фонду за посиланням https://ukr.wf/eopac

Для отримання додаткової інформації чи матеріалів звертайтесь до Миколи Ябченка за тел. +38067-290-55-01 або електронною поштою press@uwf.org.ua.

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: