• Головна
  • Новини
  • Новини
  • У Новобаварському терцентрі було проведено майстер-клас з виготовлення валентинок.

У Новобаварському терцентрі було проведено майстер-клас з виготовлення валентинок.

|

День Святого Валентина!
У відділенні денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Новобаварського району міста Харкова відбувся День Святого Валентина, було проведено майстер-клас з виготовлення валентинок.

День Святого Валентина (Валентинів день, День Закоханих) — щорічне свято, яке припадає на 14 лютого. Історія походження свята оповита численними легендами й міфами.
14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина.
День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.
Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця. У цей день заведено дарувати коханим і дорогим людям квіти, цукерки, повітряні кульки та інші приємні подарунки.
У ході проведення заходу підопічні дізналися про історію виникнення свята, легенду про Святого Валентина та про традиції святкування в різних країнах світу. Підопічні брали активну участь в обговоренні, ділились власними знаннями про це свято.
Основною метою проведеного заходу було виготовити цікаві валентинки. Підопічні територіального центру надання соціальних послуг Новобаварського району міста Харкова повністю поринули у творчість та з великим задоволенням виготовляли для близьких людей валентинки із кольорового паперу, на яких написали свої найкращі привітання.

rbt
smartcapture

Like this:

%d bloggers like this: