У Слобідському терцентрі підопічних привітали з ювілеями

|

З ЮВІЛЕЄМ!
Адміністрація терцентру Слобідського району  продовжує вітати своїх підопічних з ювілеями.

У ЛЮТОМУ МИ ВІТАЛИ:

10 лютого Бугайову Зою Ісааківну с 80-річчям, перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома з листопада 2010 року. «Дитина війни», ветеран праці. Народилась у місті Теофіполь Хмельницької області.
На плечі дитини лягла тяжка доля: під час війни загинули батьки і маленька Зоя потрапила у дитячий будинок. Там закінчила школу і вступила до ремісничого училища. Потім працювала на заводі токарем і одночасно отримувала вищу освіту. Після закінчення вищого навчального закладу була розподілена на роботу до Харкова на завод імені Малишева. Тут ювілярша працювала все життя. Із 2002 року – почесний член спілки ветеранів рідного підприємства.
Зоя Ісааківна дякувала працівникам терцентру за обслуговування і за професіоналізм соціального робітника Скабардиної Ніни Володимирівни.

 

16 лютого Мелешко Алевтину Ілларіонівну с 70-річчям, перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома з квітня 1999 року. Ветеран праці, інвалід 1 групи загального захворювання. Народилась у Харкові. Працювала інженером в одному з Харківських дослідницьких інститутів. У зв’язку з тяжкою формою цукрового діабету, втратила ногу і на даний час пересувається на інвалідному візку.

Пенсіонерка дякувала працівникам терцентру за обслуговування і за професіоналізм соціального робітника Мацько Ольгу Іванівну.

 

16 лютого Протопопову Галину Георгіївну с 80-річчям, перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома з вересня 2014 року. Ветеран праці, «Дитина війни». Народилась в Московській області. Після переїзду до Харкова працювала на заводі імені Малишева диспетчером.

Пенсіонерка дуже дякувала за обслуговування соціального робітника Рєпко Наталії В’ячеславівни.

 

 

17 лютого Басову Валентину Олексіївну с 80-річчям, перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома із грудня 2014 року. Народилась в Краснодарському краї. Після закінчення Харківського технікуму електрозв’язку працювала на АТС техніком-монтером. Заочно закінчила вищий навчальний заклад. Останні роки працювала начальником відділу у ПАТ «Укртелеком».
Пенсіонерка дякувала працівникам терцентру за обслуговування і за професіоналізм соціального робітника Головінової Тетяни Андріївни.
Ювіляри висловили щиру подяку колективу терцентру та команді народного депутата А. Денисенко за теплоту і турботу.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: