• Головна
  • Новини
  • Новини
  • У терцентрі Індустріального району тривають заняття, що допомагатимуть підопічним орієнтуватися в сучасному юридичному світі

У терцентрі Індустріального району тривають заняття, що допомагатимуть підопічним орієнтуватися в сучасному юридичному світі

|

Запорука прийняття правильного рішення.

У відділенні денного перебування територіального центра надання соціальних послуг Індустріального району міста Харкова тривають заняття на факультеті «Правових знань» «Університету третього віку», які проводить викладач — волонтер, директор юридичної компанії «УКРЮРПОЛІС – СТАНДАРТ» Дворницький В. В.

Похилі люди стикаються з проблемами, вирішення яких потребує втручання та допомоги фахівця з правових питань, бо не маючи правової обізнаності не можна впоратися з життєвими труднощами. На заняттях викладач детально розкриває кожну тему і відповідає на кожне питання підопічних. Цей факультет допомагає нашим клієнтам орієнтуватися в сучасному юридичному світі та вирішувати складні життєві ситуації, тому він користується серед них особою популярністю.

Надання якісних соціальних послуг незахищеним верстам населення є одним з важливіших напрямків в роботі територіального центра. Запровадження та дотримання високих соціальних норм і стандартів гарантує належний рівень якості життя всім клієнтам.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: