• Головна
  • Новини
  • Новини
  • У Шевченківському терцентрі відбулася зустріч присвячена Міжнародному дню рідної мови

У Шевченківському терцентрі відбулася зустріч присвячена Міжнародному дню рідної мови

|

Яка чудова українська мова!

21 лютого 2019 року для підопічних відділення денного перебування територіального центра надання соціальних послуг Шевченківського району міста Харкова відбулася зустріч «від усієї душі» присвячена Міжнародному дню рідної мови.
21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають міжнародний День рідної мови. Свято було започатковано у листопаді 1999 року на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» – звучало у заголовку документа. Міжнародне свято рідної мови має сприяти захисту мови як культурної спадщини кожної окремої національності, кожної народності на нашій планеті.

В Україні це свято відзначають з 2002 року, коли для зміцнення державотворчої функції української мови та сприяння вільному розвитку і використанню інших мов національних меншин України було видане розпорядження “Про відзначення Міжнародного дня рідної мови”.

Зустріч до свята рідної мови відбулася в актовому залі терцентра в теплій атмосфері. Підопічні прослухали розповідь про заснування та відзначення цього свята, вони із задоволенням брали участь в різних конкурсах по даній тематиці. Закінчилася зустріч пригощанням гостей гарячим чаєм і солодощами.

Мова наша — це золотий запас голосу душі народної, з якого виростаємо, яким живемо і завдяки якому маємо велике право та гордість іменуватися народом українським.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: