«Чарівні пісні»

|

В рамках Університету третього віку територіального центру надання соціальних послуг Новобаварського району міста Харкова з факультету «Чарівні пісні» пройшло заняття хорового співу.

Зробити життя насиченим і цікавим можна у будь-якому віці. Головне – подолати сором’язливість і непотрібні стереотипи. Основний секрет моложавості в тому, щоб вийшовши на пенсію, не замикатися в собі або на побуті, а починати активно займатися «виходити в люди», зустрічатися з друзями, співати, танцювати.

Однією з особливостей культурної активності людей похилого віку є баланс групової та індивідуальної участі. Хоровий спів, дискусійні клуби, фізичні вправи, ігри, майстерні за виготовлення предметів народної творчості, освітні курси – такі заходи не тільки підвищують статус людини в її власних очах, задовольняють її особисті, культурні потреби, а й підвищують комунікативність, яка надто важлива для людей похилого віку.

Музика має унікальну силу, бо вона здатна надихнути людське серце на шляхетні вчинки. Це загальновизнаний факт. Музиці часто надається особливе місце серед інших видів мистецтва. Вважається, що будь-яке мистецтво прагне стати музикою. Пісня  – то найкращі ліки для душі.

Тільки душа знає, скільки насправді років людині. В цьому абсолютно впевнені підопічні територіального центру надання соціальних послуг Новобаварського району міста Харкова, адже їм часто не вистачає розкоші щирого спілкування. Молодість душі , любов до української пісні допомагає збиратись і з задоволенням співати всім разом. До репертуару входять твори українських та закордонних класичних авторів, пісні народів світу.

 

Like this:

%d bloggers like this: