• Головна
  • Новини
  • Новини
  • 13 лютого 2019 року для підопічних Шевченківського терцентру відбувся концерт клубу активного довголіття «Афродіта» присвячений Дню всіх закоханих

13 лютого 2019 року для підопічних Шевченківського терцентру відбувся концерт клубу активного довголіття «Афродіта» присвячений Дню всіх закоханих

|

Любов – це прекрасно!

13 лютого 2019 року для підопічних відділення денного перебування Шевченківського територіального центра надання соціальних послуг міста Харкова відбувся концерт клубу активного довголіття «Афродіта» присвячений Дню всіх закоханих.
День Святого Валентина — щорічне свято, яке припадає на 14 лютого. Назва походить від святого Валентина, якого згадує цього дня під час літургії Католицька церква.

За легендою, християнський священик Валентин жив за часів імператора Клавдія II Готського й поруч з основним покликанням займався природничими науками та медициною. Войовничий імператор Клавдій нібито вважав, що сім’я заважає солдатам воювати за імперію і видав едикт, яким забороняв воїнам одружуватися. Валентин, попри цей указ, продовжував таємно вінчати всіх охочих. За це його заарештували й ув’язнили під охороною офіцера, донька якого була сліпою. Священик оздоровив її, а опісля навернув на християнство батька й цілу родину. Довідавшись про це, імператор наказав відтяти йому голову, що й сталося 14 лютого.

До дня закоханих у відділенні денного перебування відбувся концерт за участю клубу активного довголіття «Афродіта». Як завжди у залі панував добрий настрій від виступів артистів. Танцювальні номери, читання віршів, виконання пісень викликали бурхливі оплески у глядачів.

Нехай ваша душа завжди буде зігрітою чиєюсь любов’ю, теплом і ласкою. Адже кохання не просто почуття – це сенс нашого життя. Нехай любов і краса супроводжують його.

 

Like this:

%d bloggers like this: