• Головна
  • Новини
  • Новини
  • 14 лютого підопічні Основ’янського терцентру взяли активну участь в поетичних конкурсах, пісенних вікторинах, виготовленні валентинок

14 лютого підопічні Основ’янського терцентру взяли активну участь в поетичних конкурсах, пісенних вікторинах, виготовленні валентинок

|

Любов надає крила…

14 лютого закохані пари святкують День Святого Валентина. День закоханих — свято, сповнене цікавих подарунків, приємних, неочікуваних сюрпризів. Недарма його відзначають напередодні весни — пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.
В день закоханих співробітники відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Основ’янського району м. Харкова розповіли відвідувачам відділення цікаві факти про історію та звичаї свята закоханих, про те, як відзначають цей день у різних країнах світу.
Підопічні відділення денного перебування взяли активну участь в поетичних конкурсах, пісенних вікторинах, а також із задоволенням виготовили валентинки. День закоханих для кожної людини — особливий, єдиний найромантичніший час у році, коли можна не соромитися своїх почуттів.
Зустріч у клубі нікого не залишила байдужим, знаходячись у чудовому настрої, відвідувачі відділення із захопленням згадали свої перші романтичні почуття та заспівали улюблені пісні про кохання.

Like this:

%d bloggers like this: