• Головна
  • Новини
  • Новини
  • 31 січня 2019 року підопічні Немишлянського терцентру спілкувалися зі студентами Харківської гуманітарно-педагогічної академії на тему «Як не стати жертвою шахраїв»

31 січня 2019 року підопічні Немишлянського терцентру спілкувалися зі студентами Харківської гуманітарно-педагогічної академії на тему «Як не стати жертвою шахраїв»

|

Спілкування на тему «Як не стати жертвою шахраїв».

31 січня в територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова слухачі Університету третього віку спілкувалися зі студентами Харківської гуманітарно-педагогічної академії на тему «Як не стати жертвою шахраїв».

Людей поважного віку часто порівнюють з маленькими дітьми. І частка правди в цьому є. Люди з віком стають більш довірливими, а шахраї користуються цим. Вони використовують найрізноманітніші методи та способи: від простого прохання повернути помилково перекинуті гроші на мобільний, і до хитрих схем з фейковими сайтами та розіграшами цінних подарунків. Однак, хай там що, в основі будь-якого обману лежать кілька стандартних схем. І так: це – дзвінок або СМС із банку, СМС про великий грошовий виграш, лихо у близької людини, помилковий платіж, пропозиції щодо купівлі різних речей, тощо. Про найпоширеніші види шахрайства і розповіли студенти Харківської гуманітарно-педагогічної академії, а заодно дали поради, як вберегти свої гроші та нерви та не потрапити на гачок.

Людям поважного віку було дуже важливо і корисно дізнатись як вберегтись, захиститись від шахраїв, як вони діють та на що розраховують.

Like this:

%d bloggers like this: