В Адміністрації Основ’янського району відбулося засідання робочої групи

|

В Адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради 28.03.2019 відбулося засідання районної робочої групи з питань підвищення  рівня оплати праці, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за участю заступників голови адміністрації району, представників Управління праці та соціального захисту населення Адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради, Слобожанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Харкова, Східного управління Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області та керівників і представників підприємств Основ’янського району.

На засіданні обговорювалися питання щодо введення на підприємствах з 01.01.2019 мінімальної заробітної плати у розмірі 4173 грн. відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2019 рік», підвищення рівня оплати праці, фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві; виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного  внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків.

Також всі присутні були проінформовані про порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю.  

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: