В Шевченківському терцентрі привітали жінок зі святом

|

6 березня 2019 року для підопічних відділення денного перебування Шевченківського територіального центра надання соціальних послуг міста Харкова відбувся концерт клубу активного довголіття «Афродіта» присвячений Міжнародному жіночому дню!

Ми звикли 8 Березня святкувати Міжнародний жіночий день або, простіше кажучи, «день жінок», із квітами та подарунками для прекрасної половини людства. Але сьогодні мало хто замислюється над тим, що справжня історія свята 8 березня розпочалася з боротьби цілого покоління жінок за свої права на початку XX століття.

За однією з версій, у Нью-Йорку навесні 1857 року текстильниці вийшли з протестом на вулиці  міста, вимагаючи поліпшити умови праці та збільшити рівень зарплат. А у 1908 році все в тому ж Нью-Йорку соціал-демократи вийшли на мітинг, присвячений рівноправності жінок. Вважається, що близько 15 000 жінок домагалися для себе виборчого права. І з 1909 року американськими соціалістами був оголошений Національний жіночий день, що відзначався в останню неділю лютого.

У 1910 році в Копенгагені відбулася II Міжнародна соціалістична жіноча конференція, на якій Клара Цеткін запропонувала впровадити Міжнародний день солідарності жінок у боротьбі за свої права. Передбачалося, що цього дня жінки привертатимуть увагу громадськості до гендерних проблем.

До Міжнародного жіночого дня в відділенні денного перебування відбувся концерт за участю клубу активного довголіття «Афродіта». Гарний настрій панував під час усього концерту. Звучали ніжні пісні про кохання, романси, романтичні вірші, виступали колективи самодіяльності, створені на базі територіального центра. Святковий концерт був чудовим подарунком для всіх представниць прекрасної статі та залишив приємні враження.

З веселим піднесеним настроєм, всі учасники заходу дякували співробітникам відділення денного перебування за організацію і проведення святкового концерту. Гості та учасники залишилися дуже задоволені проведеним часом.

Вітаємо з Міжнародним жіночим днем всіх жінок! Нехай у цей березневий день посміхаються всі навколо, нехай всі дивляться на вас із захопленням і, яка не була б за вікном погода, хай у вашому серці буде світло та ясно від уваги й любові друзів, рідних й коханих. Відчуйте у свято 8 березня себе королевою, і залишайтесь нею назавжди!

Like this:

%d bloggers like this: