• Головна
  • Новини
  • До уваги роботодавців та мешканців Новобаварського району м. Харкова

До уваги роботодавців та мешканців Новобаварського району м. Харкова

Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Новобаварського району ХМР про укладення договорів цивільно- правового характеру та діяльність Робочої групи з питань підвищення рівня оплати праці легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.  

 Шановні роботодавці та мешканці Новобаварського району м. Харкова!

 В українському законодавстві існує два види відносин, що передбачають виконання певного обсягу роботи і, відповідно, оплату праці. Одні з них регулюються Кодексом Законів про працю (далі КЗпП) і виникають після укладення трудового договору між роботодавцем (юридичною або фізичною особою) і працівником. Інші регулюються Цивільним Кодексом України (далі ЦКУ) і виникають після укладення цивільно — правового договору між замовником (фізичною або юридичною особою) і виконавцем.

Існує цілий ряд договорів цивільно—правового характеру (далі- ЦПХ). Винятковий їх перелік викладений у статтях 61-63 ЦКУ. До них, зокрема, можна віднести договір підряду, звичайного і будівельного, а також договір на проведення науково — дослідних, дослідно — конструкторських, проектних або вишукувальних робіт. Крім того, договір про надання послуг, перевезення пасажира (багажу), транспортного експедирування, відповідального зберігання, управління майном тощо.

Загальний зміст будь-якого цивільно—правового договору полягає в тому, що одна зі сторін зобов’язується виконати певний обсяг робіт (виконавець), а інша (замовник) прийняти її і оплатити на умовах цього договору.

Законодавство не передбачає якихось обмежень щодо оплати за таким договором (виплати винагороди). Така сума відразу обумовлюється сторонами при укладенні договору і надалі може бути змінена лише шляхом внесення відповідних змін до тексту договору.

Як вже було сказано, даний вид договорів не відноситься до трудових. Уклавши договір ЦПХ роботодавець знімає з себе всю відповідальність, яка покладена на нього трудовим законодавством (оплати за лікарняним листком співробітника; надання щорічної оплачуваної відпустки; дотримання заходів техніки безпеки при виконанні робіт за договором та створення належних умов праці; виплати заробітної плати не менше двох разів на місяць, з інтервалом не більше 16 календарних днів, у розмірі не менше державно встановленого мінімуму).

Отже, метою договору ЦПХ є отримання певного матеріального результату. Тому такі договори застосовуються для виконання разової конкретної роботи, що спрямована на одержання результатів, і у разі досягнення цієї мети, договір вважається виконаним і дія його припиняється.

Звертаємо увагу! За наявності ознак, притаманних трудовим відносинам (роботи, які виконуються за укладеними цивільно—правовими договорами відповідають вакантній посаді, виконуються регулярно, а виконавець підпорядковується внутрішньому трудовому розпорядку замовника), повинен укладатися трудовий договір, а не договір цивільно-правового характеру.

Відповідно до ч. 5 ст. 50 Закону України «Про зайнятість населення»  роботодавцям заборонено застосовувати працю громадян без належного оформлення трудових відносин, учиняти дії, спрямовані на приховування трудових відносин. За підміну трудових відносин цивільними, а саме використання праці працівника без укладання з ним трудового договору (контракту) відповідно до ст. 265 КЗпП за кожного неоформленого працівника передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати.

Нагадуємо вам, що виконавчим комітетом Харківської міської ради в Новобаварському районі утворена Робоча група з питань підвищення рівня оплати праці, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення (далі – Робоча група), яка є постійно діючим дорадчим органом.

Метою діяльності Робочої групи є сприяння виведенню заробітної плати та зайнятості населення з «тіньового» сектора економіки.

З початку 2019 року в Новобаварському районі проведено 2 засідання Робочої групи, на яких доповідали 22 та заслухані письмові пояснення 7-ми суб’єктів господарювання. Роботодавці пояснювали причини низького рівня середньомісячної заробітної плати, звітували з питань дотримання розміру мінімальної заробітної плати, мінімальних державних гарантій в оплаті праці та оформлення трудових відносин.

З початку 2019 року рекомендації щодо забезпечення диференціації розміру зарплати та підвищення її рівня виконані: ПП «Мартекс», ОК АГК «Геркулес».

Повідомити робочу групу про факти порушень трудового законодавства можна звернувшись до Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради за адресою: м. Харків, вул. Різдвяна, 1,                    

т. 712-02-70. 

детінізація, заробітна плата, Новобаварський район, робоча група, цивільно правовий договір