• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Лекції щодо профілактики професійного вигорання для працівників Немишлянського терцентру

Лекції щодо профілактики професійного вигорання для працівників Немишлянського терцентру

|

Профілактика професійного вигорання – запорука психологічного здоров’я.

Починаючи з березня в територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова розпочалась серія лекцій для працівників щодо профілактики професійного вигорання.

Дуже важливо приділяти увагу саме профілактиці професійного вигорання, тому що запобігти завжди легше, ніж боротися з уже існуючою проблемою. Контроль даних питань у професійних сферах вкрай важливий епізод у роботі психолога установи.

Психологом терцентру Голодівською Анною Павлівною було проведено стартову лекцію для соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома на тему: «Стресостійкість у роботі з людьми похилого віку». У план лекції ввійшли також тестування на рівень стресостійкості робітників, рекомендації щодо підвищення її рівня та відповіді на питання, пов’язані з конкретними моментами у роботі з людьми похилого віку. До лекції було залучено чотири групи загальною кількістю 58 соціальних робітників територіального центру.

Таким чином покладено початок великого шляху в області глибокої психологічної просвіти серед працівників Немишлянського терцентру.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: