Першоквітнева лірика та гумор у Слобідському терцентрі

|

Першоквітнева лірика та гумор.

У терцентрі Слобідського району в рамках роботи Культурно-досугового факультету Університету третього віку відбулася «Гуморина 2019».
Щоб влаштувати свято, потрібно зовсім небагато – цікава книжка, автор і, звичайно, вдячні слухачі. Саме за цим принципом і було організовано засідання клубу прихильників читання книг. Сьогодні наших чарівних пані вітала з прийдешнім святом наша підопічна-поетеса Цапенко Жанетта Оганесівна, активна, захоплива, з чіткою життєвою позицією, двічі лауреат міжнародних мистецьких фестивалів.
З перших хвилин зустрічі, ця привітна усміхнена жінка своєю щирістю та відвертістю, своєю поетичною магією заворожила аудиторію. Поезія поетеси до болю близька жіночим серцям, адже у ній сплелись воєдино радість і смуток, солод і гіркота, надія та розпач… Усе як у житті. Майстриня слова поділилася з присутніми найпотаємнішим: «Коли на серці важко, коли душа болить від туги або, навпаки, шаленіє від щастя – поезія завжди в нагоді».
Наша запланована заздалегідь зустріч з поетесою недарма відбулася саме напередодні Міжнародного дня гумору. Неабияк нашій гості вдаються поезії з присмаком доброї іронії. Французький письменник Віктор Гюго сказав: «Сміх – це сонце: воно проганяє зиму з людських облич». Нашій поетесі це чудово вдається. Тож у другій частині заходу було анонсовано «вільний мікрофон». Звучали кумедні побрехеньки, веселі історії, байки та гуморески, влучні та дотепні примовки, анекдоти та іронічні вірші. А у запропонованій фахівцем інсценізації гумористичного твору, виконавці проявили себе неабиякими артистами. Дві години пролетіли, як одна хвилина: в оточенні книг, у дружньому колі, з талановитою гостею, де панує гарний настрій та добре слово, час збігає непомітно.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: