Підопічні Слобідського терцентру здійснили екскурсію по центру Харкова

|

Прогулянка містом.

Підопічні Слобідського терцентру відділення денного перебування в рамках програми «Університету 3 віку» здійснили невеличку екскурсію центром рідного міста.
Нарешті відчувається подих весни. І хоча на вулицях ще ми бачимо сніг, але город вже почув перші дзвоники весни. Ми дуже любимо своє місто. А особливо блукати старими вулицями центру. Околиці місця схожі між собою і з районами інших міст. А на стареньких вуличках, в старовинних будинках — краса і неповторність рідного міста. Тут забувається метушливість і незгоди, а відчувається тільки спокій, рівновага, мир і радість у душі. Милуємось найстарішим в Харкові величним Покровським собором або Успенською дзвіницею, що і понині відраховує годинник мелодійним дзвоном, старими красенями-будинками на Університетській гірці або на вулиці Короленка, і росте в нас гордість за рідне місто, за тих, хто його будував, вкладаючи в кожен камінчик любов й частинку своєї душі.
Свою прогулянку ми завершили в галереї «Бузок», де в ці дні відбулась виставка «Аромати весни».
На огляд на представлені вишиті роботи. Нашу увагу привернули усі картини, але найсильніший відгук викликали роботи «Квітки у вазі», пейзаж «Весна». Виставка демонструє відвідувачам прекрасну можливість творчого відпочинку та духовного збагачення. Наші підопічні були вражені майстерністю різнобарвних картин. Наша підопічна Ахтирська С.А. зробила такий висновок: «Вишівка-це малюнок ниткою».

Подобається це:

%d блогерам подобається це: