Підопічні Шевченківського терцентра відвідали Харківський історичний музей

Слобожанщина – рідний край.

19 березня 2019 року підопічні відділення денного перебування Шевченківського територіального центра надання соціальних послуг міста Харкова відвідали Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова.

Харківський історичний музей імені М. Ф. Сумцова один з найбільших музеїв України з давньою історією, провідний культурний центр Слобожанщини та Східної України, обласний науково-методичний музейний центр. Музей веде свою історію від Музею Слобідської України імені Григорія Савича Сковороди, заснованого 21 січня 1920 року піклуванням видатного вченого і громадського діяча, академіка Української академії наук Миколи Федоровича Сумцова. Будинок музею знаходиться в історичному центрі міста, поруч із місцем, де у середині XVII століття було засновано Харків. Протягом багатьох років будинок використовувався за своїм первісним призначенням. У 1984 році приміщення передане Харківському історичному музею. Тепер тут розміщені експозиційні та виставкові зали, фондосховище, бібліотека, актова зала, кімнати наукових співробітників та технічного персоналу. Будинок є пам’яткою архітектури місцевого значення.

Підопічні терцентру відвідали експозиції музею Слобожанського краю, що містить сучасні території декількох областей України. Експозиція була відкрита у вересні 2010 року і присвячена неповторній та самобутній етнографічній спадщині Слобожанського краю. Вона допомагає відвідувачам заглибитися в атмосферу старовини та здійснити цікаву подорож у минуле нашого краю, що став батьківщиною для вихідців із різних місцевостей України та Росії. Створена ними духовна і матеріальна культура, що розвивалася та удосконалювалася протягом багатьох століть є невичерпним джерелом народної мудрості й таланту.

Місто Харків дбайливо зберігає свою історію не тільки в численних виданнях, фотографіях і архітектурних шедеврах — він береже її в стінах Харківського історичного музею.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: