Свято весни у Слобідському терцентрі

|

«Жіночки та Масниця-гарні витівниці».

Весна… Напевне, не знайдеться людини, а особливо жінки, яка б не любила весну. За що ми любимо весну? За яскраве сонечко, за звук талої води, що крапає з дахів, за оновлення наших надій і сподівань. І за те, що на початку весни є перше весняне свято – Міжнародний жіночий день 8 березня.
Цього року ми ще й Масну святкуємо на тому ж тижні. Ці свята бувають лише раз на рік. Масниця – це свято проводів зими та зустріч весни. І тому, 5 березня, працівники відділення денного перебування Слобідського терцентру разом з підопічними підготували тематичну зустріч «Жіночки та Масниця-гарні витівниці».
Чарівну половину людства зі святом весни та краси привітала директор терцентру, побажавши величезного жіночого щастя, любові, миру та добра. Гарний настрій подарував присутнім співочий колектив «Веснянка» та театральна студія.
Закінчилося свято, але у відвідувачів відділення денного перебування та слухачів «Університету третього віку» багато справ, ніколи байдикувати. Кожен день вони мають можливість відвідувати лекції, бесіди, розважальні програми, тематичні зустрічі та культурні заходи, які проводяться у терцентрі.

 

 

Like this:

%d bloggers like this: