Співробітники Київського терцентра взяли участь у психологічному тренінгу

|

Тренінг «Профілактика професійного вигорання».

Працюючи в соціальній сфері, деякі співробітники з часом відчувають внутрішнє емоційне спустошення, внаслідок необхідності постійних контактів з іншими людьми. Невипадково емоційне вигорання називають платою за співчуття. Наслідком цього може бути не тільки власне погіршення здоров’я, самопочуття людини, а ще й стійке зниження результативності її професійної діяльності.
Для уникнення емоційного вигорання 4 березня співробітники територіального центру надання соціальних послуг Київського району м.Харків взяли участь у психологічному тренінгу. Тренінг проводився з метою формування умінь та навичок щодо збереження та зміцнення психічного здоров’я.
У ході тренінгу учасники ознайомилися із поняттям «синдрому професійного вигорання», його причинами, способами профілактики, навчилися способам психічної саморегуляції, знизили рівень емоційної напруги, активізували особистісні ресурсні стани.
Заключна рефлексія — дихальні вправи для зняття стресу, м’язова релаксація і віброгімнастика, що сприяло гнучкості мислення учасників тренінгу, допомогло гармонізувати внутрішній стан співробітників терцентру і сформувати впевненість у собі.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: