Творче засідання поетичного клубу у Московському терцентрі

|

Творче засідання поетичного клубу «Парнас», присвячене Наталії Гончаровій, дружині та музі                А.С. Пушкіна.

У терценрі Московського району відбулося чергове засідання поетичного клубу «Парнас», присвячене Наталії Гончаровій – дружині та музі А.С. Пушкіна і її впливу на творчість великого поета.
Наталія Гончарова була без сумніву дуже яскравою і неординарною особистістю. Тому всі учасники цього заходу з великим інтересом занурилися в цей історичний період життя, з душевним трепетом співпереживаючи моменти романтичних відносин Наталії Гончарової та Олександра Пушкіна.
Читання віршів А.С. Пушкіна у виконанні Фіделіної Тетяни ілюструвало розповідь про особистість Наталії Гончарової, поєднуючись з красивим вокалом Свирид Таїсії. Чарівність поезії, музики та чудового звучання романсу сплелися в один букет.
Всі присутні на творчому засіданні клубу «Парнас» насолоджувалися приємною атмосферою романтичної творчості, поезії А.С. Пушкіна і його любові до Н. Гончарової.
Ми сподіваємося, що душі присутніх наповнилися теплими спогадами від нашої творчої зустрічі, яку підготували підопічні відділення денного перебування Фіделіна Т.В. і Свирид Т.П.

Like this:

%d bloggers like this: