• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Новобаварського району повідомляє

Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Новобаварського району повідомляє

|

Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Новобаварського району ХМР про проведення двомісячника з укладення колективних договорів.  

 Шановні роботодавці Новобаварського району м. Харкова!

Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради (далі – Управління) повідомляє, що протягом лютого- березня 2019 року в районі проводиться  двомісячник з укладання колективних договорів.

У зв’язку з цим пропонуємо  Вам розпочати двосторонні переговори щодо укладання колективного договору з подальшою його реєстрацією, а також підведенням  підсумків виконання норм і зобов’язань колективного договору за звітний період, як це передбачено ст. 2 Закону України «Про колективні договори і угоди», ст. 65 Господарського кодексу України, ст. ст. 11, 12, 13 КЗпП України, ст. ст. 4, 6, 8 Закону України «Про соціальний діалог», ст. ст. 10, 19, 20 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», ст. 19 Закону України «Про організації роботодавців, їх об’єднання, права і гарантії їх діяльності», Конвенцією Міжнародної організації праці № 98.         

Відповідно до статті 65 Господарського кодексу України на всіх підприємствах, які використовують найману працю, між роботодавцем або уповноваженим ним органом і трудовим колективом або уповноваженим ним органом повинен укладатися колективний договір.

Колективний договір укладається з метою регулювання виробничих, трудових, соціально – економічних відносин, погодження інтересів роботодавця та найманих працівників на підприємствах, організаціях, установах незалежно від форм власності та господарювання.

Зміст та порядок укладання колективного договору регулюється розділом ІІ КЗпП України, Законом України «Про колективні договори і угоди».                                                    

Укладений колективний договір надається до Управління для проведення повідомної реєстрації згідно Постанови Кабінету міністрів України від 13.02.2013 № 115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів».

Отримати консультацію з відповідного питання можна, звернувшись до Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради за адресою: м. Харків, вул. Різдвяна, 1, т. 712-02-70. 

05.03.2019 у Новобаварському районі проведено семінар з питань укладення колективних договорів, в якому взяли участь 26 роботодавців.   

Станом на 01.03.2019 в Новобаварському районі укладено і діє 388 колективних договорів. З початку року пройшли повідомну реєстрацію 10 колективних договорів, зміни та доповнення до 9 діючих. На двох підприємствах: ТОВ «НОВИТА», ПП «БНВК ФІРМА ІКОБ» колективний договір укладено вперше.

Like this:

%d bloggers like this: