У Київському терцентрі відбувся захід «Весняне дихання»

|

«Весняне дихання».

22 березня у територіальному центрі надання соціальних послуг Київського району відбувся захід під назвою «Весняне дихання». Свято почалося з літературного вечора, присвяченого дню поезії.
Підопічна територіального центру Губаєва Мадіна читала власні вірші, в яких була присутня тонка душевна організація, цікаво розповіла про моменти своєї долі: про кохання, розчарування та дивовижну надію на щастя і доброту навколишнього світу.
Поетичний вечір був наповнений теплотою, щирістю та бажанням жити повноцінним, захоплюючим та цікавим життям, що власне і продемонструвала героїня дня – поетеса Мадіна Маратівна. У перервах було виконано танці народів світу з надзвичайною легкістю та індивідуальністю.
Акомпаніатори та артисти з великою повагою розповіли про дружбу один з одним, а всі виступи були виконані з душею. Того дня звучали та романси, у виконанні підопічної територіального центру Семенкової Людмили Михайлівни, які зачарували крихкістю та майже кришталевим звучанням.
Все, що відбувалося, відповідало назві заходу «Весняне дихання». Настрій доброзичливості витав у залі, на що звернули увагу всі присутні. Увагою аудиторії вміло володіла людська любов та дружба. Завершити поетичний вечір виявилось не просто. Більшість після зустрічі ще продовжували співати та танцювати під супровід старенького піаніно.
Підопічні виразили вдячність за можливість проявити свої таланти, бути почутими та незабутньо провести час у чудовій компанії.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: