У Немишлянському терцентрі всіх жінок привітали зі святом весни

|

Чудове свято – 8 березня.

4 березня у територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району всіх жінок привітали з чудовим святом весни – 8 березня. Чоловіки, як справжні джентльмени зізналися в теплих почуттях усім жінкам, які були присутні у святковій залі.

Щойно минула зима, і ми з радістю відзначаємо найніжніше весняне свято. Чи можна було вигадати для жіночого дня кращий час, ніж сонячний початок весни! Адже ця радісна пора дарує надію, тепло і ніжність — як жінка, що втілює безмежну любов.

Чоловіки, які відвідують відділення денного перебування територіального центру і гості приготували чудовий святковий концерт. Для жінок лунали вірші та пісні з теплими словами привітання. В атмосфері панував чарівний настрій, яскраві емоції й враження. Приємним подарунком був виступ школярів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 та переможця міжнародних фестивалів Шоу талантів «Лотос надії» та «Зимовий калейдоскоп» Копейченка Євгена.

Щасливі посмішки прикрасили наших чарівних жінок поважного віку! А в завершенні святкового концерту всіх присутніх запросили на чаювання та почастували смачними млинцями на честь початку тижня Масляної.

Усі присутні отримали величезне задоволення від свята. Свято 8 березня в терцентрі вдалося на славу й принесло у душі всіх присутніх красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: