У Новобаварському терцентрі відбувся святковий концерт

|

Свято весни та любові!
Милі жінки!
В цей день весняний,
В цей день святковий
Бажаємо щиро, бажаємо радо
Безхмарного неба, сонця в душі
Здоров’я міцного, дитячого слова
Натхнення, кохання й краси.

У відділенні денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Новобаварського району міста Харкова відбувся святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню 8-го березня, який підготував ансамбль «Перлина».
З ледь відчутним подихом весни приходить до нас прекрасне свято представниць кращої половини людства – Міжнародний жіночий день 8-го березня, свято весни, любові та краси, яке відзначають представниці прекрасної статі у всьому світі.
Жінка… Вона сама – як весна: сонячна, світла, життєрадісна, яскрава, справжня. Все прекрасне на землі від жінки, від її любові…
Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою, святкову атмосферу у залі підтримували щирі вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії. Підопічні із задоволенням підспівували артистам, котрі виконували дуже знайомі та всіма улюблені пісні. Вигуки «браво» не змовкали протягом усього концерту. Чудовий, зворушливий концерт подарував приємні враження, гарний настрій і заряд позитивних емоцій.

mde
smartcapture
sdr
smartcapture
smartcapture
rbt

Подобається це:

%d блогерам подобається це: