У Новобаварському терцентрі відбулась лекція для соціальних робітників

|

Професійне вигорання.

У територіальному центрі надання соціальних послуг Новобаварського району міста Харкова відбулась лекція на тему «Професійне вигорання» для соціальних робітників.

Соціальна робота – складна, емоційно навантажена діяльність, що ставить до особистості фахівця особливі вимоги: вміння рефлектировать і оптимально регулювати свою діяльність при зіткненні з труднощами.

Соціальні робітники постійно стикаються з людьми, які страждають від втрат близьких людей, хвороб,  інвалідності та складних життєвих обставин і т.д. Все це напружує їх емоційну сферу і загрожує нервово-психічному здоров’ю. У зв’язку з тим що наслідки професійного стресу у робітників соціальної сфери значно впливають як на їх фізичний і психологічний стан, так і на ефективність їх діяльності в цілому, постає необхідність робити певні практичні кроки по боротьбі та запобіганню синдрому вигорання.                    

Професійне вигорання — це сидром, що розвивається на тлі хронічного стресу і веде до виснаження емоційно-енергійних і особистих ресурсів працюючої людини. Професійне вигорання виникає в результаті внутрішнього накопичення негативних емоцій без “розрядки” або “звільнення” від них. Своєчасне визначення своїх відчуттів та своєчасна допомога запобігає виникненню професійного вигорання.

smartcapture
smartcapture

Подобається це:

%d блогерам подобається це: