У Новобаварському терцентрі відбулась лекція для соціальних робітників

Професійне вигорання.

У територіальному центрі надання соціальних послуг Новобаварського району міста Харкова відбулась лекція на тему «Професійне вигорання» для соціальних робітників.

Соціальна робота – складна, емоційно навантажена діяльність, що ставить до особистості фахівця особливі вимоги: вміння рефлектировать і оптимально регулювати свою діяльність при зіткненні з труднощами.

Соціальні робітники постійно стикаються з людьми, які страждають від втрат близьких людей, хвороб,  інвалідності та складних життєвих обставин і т.д. Все це напружує їх емоційну сферу і загрожує нервово-психічному здоров’ю. У зв’язку з тим що наслідки професійного стресу у робітників соціальної сфери значно впливають як на їх фізичний і психологічний стан, так і на ефективність їх діяльності в цілому, постає необхідність робити певні практичні кроки по боротьбі та запобіганню синдрому вигорання.                    

Професійне вигорання — це сидром, що розвивається на тлі хронічного стресу і веде до виснаження емоційно-енергійних і особистих ресурсів працюючої людини. Професійне вигорання виникає в результаті внутрішнього накопичення негативних емоцій без “розрядки” або “звільнення” від них. Своєчасне визначення своїх відчуттів та своєчасна допомога запобігає виникненню професійного вигорання.

smartcapture
smartcapture

лекція, Новобаварський терцентр, професійне вигорання, соціальний робітник, Терцентри