• Головна
  • Новини
  • Новини
  • У Слобідському терцентрі відбулась урочиста подія присвячена пам’яті Т.Г. Шевченка

У Слобідському терцентрі відбулась урочиста подія присвячена пам’яті Т.Г. Шевченка

Тарас Шевченко «Думи мої, думи мої».

Думи мої, думи мої,

Квіти мої, діти!

Виростав вас, доглядав вас —

Де ж мені вас діти?..

В Україну ідіть, діти!

В нашу Україну…

12 березня у залі терцентру Слобідського району для підопічних відділення денного перебування та відвідувачів клубу активного довголіття «Від серця до серця »відбулося літературно — мистецьке свято, присвячене пам’яті Т.Г. Шевченка.
В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім’я й у нашого народу — Тарас Шевченко. Творчість його оригінальна.За його віршами та полотнами можна вивчати історію України.
Цю зустріч диригент хору « Веснянка» Зорькіна Наталя Михайлівна, готувала протягом двох місяців, щоб величаво відзначити роковини поета. Хор виконав „Заповіт“, „Думи мої“ та „Садок вишневий“, а підопічна Чечерина Валентина Дмитрівна продекламувала уривок з поеми „Гамалія“.
Відеомонтаж „Тарас Шевченко-художник “, побудований на картинах поета, підготувала фахівець Мірошник С.В. Пожвавлення серед глядачів викликав уривок з п’єси «Назар Стодоля» за постановою нашої театральної студії на тему « Життя малого Тараса». Чи міг коли- небудь його батько, неграмотний кріпак, навіть припустити, що колись його син стане такою знаменитістю? Що, навіть через багато років, століть його ім’я будуть вимовляти з повагою та любов’ю? Як писав Іван Франко, “найкращий, найцінніший дар доля дала йому аж по смерті — невмирущу славу і вічно нову насолоду, яку дають його твори мільйонам людських сердець”. На завершення зустрічі пролунала щира молитва та «Думи мої, думи», які заспівали разом усі присутні.

клуб активного довголіття, пам'ять, Слобідський терцентр, Терцентри, Шевченко Т.Г.