• Головна
  • Новини
  • Новини
  • У Слобідському терцентрі відбулась урочиста подія присвячена пам’яті Т.Г. Шевченка

У Слобідському терцентрі відбулась урочиста подія присвячена пам’яті Т.Г. Шевченка

|

Тарас Шевченко «Думи мої, думи мої».

Думи мої, думи мої,

Квіти мої, діти!

Виростав вас, доглядав вас —

Де ж мені вас діти?..

В Україну ідіть, діти!

В нашу Україну…

12 березня у залі терцентру Слобідського району для підопічних відділення денного перебування та відвідувачів клубу активного довголіття «Від серця до серця »відбулося літературно — мистецьке свято, присвячене пам’яті Т.Г. Шевченка.
В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім’я й у нашого народу — Тарас Шевченко. Творчість його оригінальна.За його віршами та полотнами можна вивчати історію України.
Цю зустріч диригент хору « Веснянка» Зорькіна Наталя Михайлівна, готувала протягом двох місяців, щоб величаво відзначити роковини поета. Хор виконав „Заповіт“, „Думи мої“ та „Садок вишневий“, а підопічна Чечерина Валентина Дмитрівна продекламувала уривок з поеми „Гамалія“.
Відеомонтаж „Тарас Шевченко-художник “, побудований на картинах поета, підготувала фахівець Мірошник С.В. Пожвавлення серед глядачів викликав уривок з п’єси «Назар Стодоля» за постановою нашої театральної студії на тему « Життя малого Тараса». Чи міг коли- небудь його батько, неграмотний кріпак, навіть припустити, що колись його син стане такою знаменитістю? Що, навіть через багато років, століть його ім’я будуть вимовляти з повагою та любов’ю? Як писав Іван Франко, “найкращий, найцінніший дар доля дала йому аж по смерті — невмирущу славу і вічно нову насолоду, яку дають його твори мільйонам людських сердець”. На завершення зустрічі пролунала щира молитва та «Думи мої, думи», які заспівали разом усі присутні.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: