У Слобідському терцентрі привітали підопічних з ювілеями

|

З ЮВІЛЕЄМ!

Адміністрація терцентру Слобідського району та помічники народного депутата України Анатолія Денисенко продовжують вітати наших підопічних з ювілеями.

 МИ ВІТАЛИ:

10 березня Татарінову Антоніну Миколаївну з 80-річчям. Перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома з березня 2018 року. Уроженка Харківської області. Після закінчення середньої школи переїхала до Харкова. Працювала диспетчером у Харківському трамвайно-тролейбусному депо, відкіля і пішла на пенсію.

Пенсіонерка дякувала працівникам терцентру за обслуговування і за професіоналізм соціального робітника Козакової Марини.

20 березня Бєловую Жанну Вікторівну з 80-річчям. Перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома лише один рік. Ветеран праці, «Дитина війни». Народилась у Харківській області, селище Зелений Гай.

Як і більшість дітей її віку пережила всі труднощі війни. Після закінчення школи переїхала до Харкова. Все життя працювала на заводі імені Малишева. Трудовий стаж ювіляра складає 50 років.

Пенсіонерка дуже  дякувала за обслуговування  соціального робітника Зябухіну Валентину.

20 березня Коновалову Зою Дмитрівну з 75-річчям. Перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома з березня 2018 року. Корінна Харків’янка. Пережила нелегке дитинство, тому про свою біографію розповідає неохоче.

Пенсіонерка дуже дякувала  за обслуговування  соціального робітника Тесленко Ірину.

 28 березня  Мостовую Олександру Семенівну с 75-річчям. Перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома з травня 2018 року. Народилась у Харківській області в селі Веселе. Після закінчення школи навчалась в Харківському професійно-технічному училищі. Потім пішла працювати контролером в інструментальний цех  заводу імені Малишева, де пропрацювала все своє життя.

Пенсіонерка дякувала працівникам терцентру за обслуговування, особливо соціального робітника  Дегтяр Ірину.

Ювіляри дякували  за роботу усього  колективу терцентру, висловили щиру подяку за увагу команді народного депутата      А. Денисенко за теплоту і турботу.

Ми бажали нашим підопічним здоров’я, довгих років і міру над головою.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: