Адміністрація Київського району інформує

Фахівцями відділу праці та зайнятості населення Адміністрації Київського району спільно з Управлінням праці та соціального захисту населення Адміністрації району постійно проводяться інформаційно-роз’яснювальні семінари з роботодавцями Київського району.

Особлива увага приділяється питанням дотримання мінімальних державних гарантій у сфері оплати праці та заходів щодо підвищення рівня оплати праці, своєчасній виплаті заробітної плати, легалізації робочих місць.

Виходячи з підвищення актуальності деяких питань та враховуючи останні зміни в законодавстві проводяться роз’яснення щодо вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 №649-р «Про заходи спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», «Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю» затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04 2017 №295, дотримання вимог законодавства у сфері охорони праці.

За звітний період проведено 112 інформаційно – роз’яснювальних заходів (в тому числі робочі групи, флешмоби, круглі столи). Результатом проведення даної роботи є легалізація 120 робочих місць.

 Подальше інформування підприємств планується здійснювати на постійній основі.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: