Актори-волонтери театру «Дорогою добра» повернулися з черговою перемогою

|

«Дорогою добра» в місто Червоноград Львівської області!
З новими творчими перемогами!

14-16 березня 2019 року знову відкрив свої гостинні двері 13-й фестиваль творчості людей з інвалідністю «Червоноград збирає друзів», який відбувся за ініціативи Червоноградської міської організації людей з інвалідністю «Ніка».
Наше улюблене місто Харків на фестивалі було запрошено представити волонтерський соціальний інтеграційний театр «Дорогою добра» ХОМОО «Харківського центру волонтерів».
У цей особливий волонтерський інтеграційний театр входять актори-волонтери, студенти, діти та молодь з інвалідністю, вихованці дитячих будинків та інтернатних закладів, члени багатодітних, прийомних сімей, сімей тимчасових переселенців із зони АТО.
Театром, під керівництвом режисера Валерії Прокудіної, була представлена постановка «Music book», сценарій якої був написаний самими волонтерами та режисером театру. Це історія про те, як Всесвіт намагається виконати наші бажання. Сюжет полягає в тому, що маленька дівчинка, яка має дуже велике бажання співати, соромиться виконати свою мрію і показати свій талант публіці.
В цей самий час представники Миру музики шукають нову Зірку, яка повинна перевернути світ шоу-бізнесу, підкорити всіх своїм талантом. Вони звертають свою увагу на скромну мрійницю і забирають її у свою музичну Книгу, де повинні виховати з неї королеву сценічного простору. На шляху до своєї мрії, героїня стикається з багатьма перешкодами, але головним захистом від них стане її талант. Актори-волонтери повернулися в місто Харків з черговою перемогою, гідно представивши наше місто в даній творчій події та підкоривши членів журі й глядачів своїм прекрасним виступом.
Організатори фестивалю в особі Хайсановой Наталії, її команди та численних партнерів, від щирого серця постаралися подарувати справжнє свято всім його учасникам з прекрасною творчою атмосферою, цікавою програмою, яскравими костюмами, а також прекрасними подарунками та сувенірами.

Дякуємо за підтримку «Єдиній соціальній мережі м. Харкова», Управлінню праці та соціальних питань, Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, які є постійними партнерами «Харківського центру волонтерів» і нашого волонтерського соціального театру “Дорогою добра”.

 

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: