• Головна
  • Новини
  • В Адміністрації Київського району Харківської міської ради відбулося чергове засідання районної робочої групи

В Адміністрації Київського району Харківської міської ради відбулося чергове засідання районної робочої групи

|

В Адміністрації Київського району Харківської міської ради 25.04.2019 відбулося чергове засідання районної робочої групи з питань підвищення рівня оплати праці, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та робочої групи з питань сприяння забезпеченню сплати податків, внесенню інших обов’язкових платежів та виплати заробітної плати за участю заступника голови адміністрації району з соціальних та гуманітарних питань, представників Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Київського району Харківської міської ради, відділу праці та зайнятості населення Адміністрації Київського району Харківської міської ради, Київського об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Харкова,  Київського управління Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області та керівників і представників підприємств та організацій Київського району.

На засіданні обговорювалися питання додержання на підприємствах рівня оплати праці, необхідність своєчасної виплати заробітної плати та сплати  податків та інших обов’язкових платежів.

Протягом квітня поточного року зменшило борги з виплати заробітної плати Харківське державне авіаційне підприємство на суму 3215,6 тис.грн. Керівництвом підприємства подовжена робота в напрямку розрахунку по заборгованості з працівниками.

За результатами засідань робочої групи з питань підвищення рівня оплати праці, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення з числа запрошених підприємств за 1 квартал 2019 року підвищили рівень заробітної плати 10 Товариств та 12 Фізичних осіб підприємців.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: