ЗОЛОТИЙ ВІНЕЦЬ ХАРКОВА

|

Історія України невід’ємна від християнства. Вона насичена великими та трагічними подіями, через які формувалась держава. В церквах та соборах полягає сутність українського народу, його характер та душа.

З метою знайомства з найвизначнішими спорудами Харкова, які наклали відбиток на історію, культуру та сучасний архітектурний вигляд міста, 23 квітня 2019 року  підопічні відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Основ’янського району, за підтримки туристичного інформаційного центру, здійснили екскурсію під назвою «Золотий вінець Харкова», під час якої відвідали Благовіщенський кафедральний собор, Успенський собор та Покровський монастир. Під час екскурсії відвідувачі мали можливість побачити ковчеги з мощами святих, велику кількість рідкісних ікон, які потрапили до Харкова з монастирів Єрусалима, Палестини, зі святої гори Афон. Крім святих реліквій, наші підопічні не могли не звернути увагу і на внутрішнє оздоблення храмів.

Екскурсовод розповіла слухачам про історію соборів, про відмінності та про особливості кожного.

Після екскурсії кожен із відвідувачів мав можливість залишитися наодинці зі своїми найпотаємнішими думками, приклонитися до  святинь і помолитися за себе та своїх близьких.

Like this:

%d bloggers like this: