• Головна
  • Новини
  • Музей «Обереги музичної Харківщини»-відкриття для підопічних Слобідського терцентра

Музей «Обереги музичної Харківщини»-відкриття для підопічних Слобідського терцентра

|

«Обереги музичної Харківщини»

Підопічні відділення денного перебування Слобідського терцентра непосидючий народ. Вже напевно у Харкові і області не залишилось музеїв у яких би вони не побували.

А ось музей «Обереги музичної Харківщини» став для них справжнім відкриттям. Цей музей є унікальним як за змістом, так і з історії відкриття. Як сказав творець і хранитель музею Ю. Л. Щербінін: «Експонати музею були зібрані за 60 років, а реалізація проекту відбулася за 1 рік».

Музей знаходиться на території академії  ім. І. Кожедуба, у ньому кілька залів, де відображено музично-театральне життя міста з кінця 18 століття і до наших днів.

Всі експонати музею унікальні: фото, документи, інструменти, особисті речі видатних композиторів, диригентів, співаків, акторів, пов’язаних з Харковом. Всього у музею 600 експонатів: клавіші рояля, на якому грав П. Чайковський, диригентська паличка засновника Харківської консерваторії, театральні афіші, газети, журнали.

Перлина колекції- старовинний рояль, який стоїть на сцені, до нього торкалися найвідоміші композитори, оригінал музичних записів Г.Сковороди і унікальна фотографія 1881 року « Музичний гурток Харкова». Під час екскурсії в залі звучить музика.

Величезна подяка засновнику музея Ю.Л. Щербініну, який провів цю екскурсію для наших підопічних.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: