Натуральна допомога у Холодногірському терцентрі

|

Натуральна допомога, як засіб соціальної підтримки

Одним із напрямків діяльності територіального центру Холодногірського району є надання соціальної послуги натуральна допомога потребуючим громадянам у вигляді забезпечення їх гарячими обідами, продовольчими та промисловими товарами, засобами гігієни, ремонтом взуття та іншим.
Відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги організовано надання на платній та безоплатній основі перукарських послуг. Також у відділенні діють пункт прийому та видачі вживаних речей, якими користуються внутрішньо переміщені особи та пункт прокату технічних засобів реабілітації, послугами якого користуються особи похилого віку, що не мають інвалідності.
З метою задоволення потреб отримувачів послуг працівниками відділення ведеться робота по залученню підприємств та установ, які мають можливість надавати безкоштовну благодійну допомогу. У відділенні потребуючі громадяни можуть розраховувати на підтримку в складних життєвих обставинах і щиро вдячні, що не залишаються без уваги та допомоги.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: