Нові освітні проекти у Слобідському терцентрі

|

Протягом березня та квітня 2019 року у відділі денного перебування Слобідського терцентру впроваджено декілька інноваційних проектів, а саме:

ландшафтний дизайн (сад, територія біля своїх будинків присадибні земельні ділянки) – озеленіння (висадка квітучих чагарників і багаторічних квітів) у тому числі сквер біля територіального центру (відповідальний інструктор з трудової адаптації Алєксєєнко Л.Г.)
навчання сольфеджіо та постава голосу – мета – допомогти дорослій людині навчитися володіти голосом та змога передавати через свої вміння відчуття музики, та допомогти здійснити бажання дитинства (проводить заняття організатор з культурно – дозвіллєвої діяльності та хормейстер Зорькіна Н. М.)
життя та здоров’я (консультації лікарів, оздоровчі маршрути парком та містом) – навчити людей бути здоровими без ліків та займатись собою (ці заняття проводять фахівець з соціальної роботи Мірошник С.В. та медсестра терцентру Кулік Т.Л.)
майстер-класи з писанкарства та оформлення Пасхального кошика – мета, навчити наше жіноцтво розписувати писанки, захопити напрочуд цікавим мистецтвом, наповнити їхнє життя прекрасним і потрібним заняттям напередодні Великодня. (ці майстер-класи проводить знов-таки Алєксєєнко Л.Г. сумісно з ТРЦ ДАФІ).)
клуб настільних та інтелектуальних ігор «Ерудит» – залучаємо людей поважного віку до сучасних ігор, такі як: «Мафія», «Монополія», «Ерудит», «МЕМО», «Хто я?», «Корова», які надають розвинути наполегливість, терпіння, рівновагу, спостережливість, інтуїцію, азартність та увагу. А найголовніше, це можливість спілкуватися та отримувати позитивні емоції. (Ці заняття та ігри проходять під плинним зором фахівця Мірошник С.В.).
Але ми не «стоїмо на місці». Зараз іде розробка нових проектів, що пов’язані з наступом літнього періоду, який дає змогу розширити географічні рамки. Плануємо виїзди на природу, за місто, в місто, щоб урізноманітнити заняття. До розробки активно включаємо і наших підопічних, проводимо моніторинг їх потреб, дослуховуємося до побажань.

Like this:

%d bloggers like this: