Поетична зустріч у Московському терцентрі

|

«Любов, поезія, весна».

10 квітня в терцентрі Московського району відбулося засідання клубу «Парнас» на тему «Любов, поезія, весна», в якому взяли участь як представники від юнацької бібліотеки, так і найактивніші підопічні відділення денного перебування терцентру.
У першій частині присутні з великим інтересом слухали реальні історії про кохання великих поетів Сергія Єсеніна, Володимира Маяковського, Олександра Блока, Анни Ахматової, відчувши, як непросто складалися їх відносини з коханими, що знайшло свій відгук у романтичній поезії великих поетів.
У продовження цієї творчої поетичної зустрічі всі бажаючі продекламували свої улюблені вірші. Присутні дуже активно ділилися прекрасними, романтичними, патріотичними почуттями, що пронизують вірші про кохання класиків, сучасних поетів. Також учасники ділилися своїми власними віршами. Все проходило в теплій дружній обстановці.
Своєрідною прикрасою цієї романтичної зустрічі стали пісні про кохання, які були чудово виконанні Олександрою Засименко. Приємний голос співачки торкнув душі присутніх, викликаючи якісь свої теплі спогади. Учасники із задоволенням підспівували своїм улюбленим пісням.
Зустріч подарувала всім учасникам естетичне та емоційне задоволення. Таланти наших підопічних продовжують дивувати та радувати нас все більше з кожною новою зустріччю.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: