• Головна
  • Новини
  • Підопічні Московського терцентру завітали до Музею історії та залізничної техніки Південної залізниці

Підопічні Московського терцентру завітали до Музею історії та залізничної техніки Південної залізниці

|

18 квітня 2019 року підопічні територіального центру Московського району завітали до Музею історії та залізничної техніки Південної залізниці.

Підопічних вразили всі три зали музею, де вони побачили близько тисячі експонатів, що розповідають про історію магістралі. Кожен зал присвячений одній з трьох служб, що існували з 1869 року. Відвідувачі змогли побачити металеву шпалу початку ХХ століття, дерев’яну рейкову накладку і велодрезіну, на якій пересувалися жандарми, здійснюючи огляд території, та багато інших цікавих експонатів. А також непідробний захват у відвідувачів викликала унікальна колекція харківського моделіста Федорова Б. С. Всі моделі та макет цієї колекції, що ми побачили в експозиції, унікальні, оскільки виготовлені автором вручну, та знаходяться в робочому стані.
Після знайомства з залами музею відвідувачі вийшли на відкритий майданчик, де побачили раритетну техніку, яка експлуатувалася в різні періоди розвитку магістралі.
По закінченню екскурсії підопічні зайшли до кафе «Локомотив», де за чашкою кави змогли поділитися здобутими враженнями від всього побаченого та почутого. Та коли замовлення до столика доставив мініатюрний локомотив,це викликало радісні посмішки та стало приємним завершенням всієї подорожі до Музею історії та залізничної техніки Південної залізниці.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: