• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Підопічні Слобідського терцентра відвідали Харківський академічний театр опери та балету

Підопічні Слобідського терцентра відвідали Харківський академічний театр опери та балету

|

За лаштунками театру.

26 березня підопічні відділення денного перебування Слобідського терцентра відвідали Харківський академічний театр опери та балету. Але цього разу, вони були не на виставі, а провели час на екскурсії «За лаштунками театру».

Наша екскурсія почалась у фойє театру, де нас зустріла екскурсовод Софія. Вона розповіла нам історію театру, стисло прокоментувала його розміри. Площа театру 1500 кв.м., у театрі -1500 дверей, 1507 місць, 7 поверхів. Те що ми бачимо, приходячи у театр — це фойє, зал та сцена. Але це дуже маленька частка театру. Все інше ми побачили під час екскурсії.

С самого початку ми були присутні на генеральній репетиції опери «Весілля Фігаро». Далі опустилися в підвальне приміщення, де знаходиться гардеробна. Наступне приміщення — зал, де зберігаються декорації. Йдемо далі. Цех де шиють костюми, готують реквізит. Тут нам розповіли, що на спектакль готують до 300 костюмів. Цех художній тут розписують декорації, реквізит, костюми.

І нарешті — сцена! Це було дуже хвилююче! У цей час вже йшла підготовка до вечірнього спектаклю, майстри встановлювали декорації, перевіряли освітлення. На кілька хвилин нам дозволили постояти на цій величезній сцені. Всі наші підопічні були в захопленні!

Щиро дякуємо адміністрацію ХНАТОБа за надану можливість заглянути за лаштунки нашого улюбленого театру.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: