• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Підопічні Слобідського терцентра відвідали Харківський академічний театр опери та балету

Підопічні Слобідського терцентра відвідали Харківський академічний театр опери та балету

За лаштунками театру.

26 березня підопічні відділення денного перебування Слобідського терцентра відвідали Харківський академічний театр опери та балету. Але цього разу, вони були не на виставі, а провели час на екскурсії «За лаштунками театру».

Наша екскурсія почалась у фойє театру, де нас зустріла екскурсовод Софія. Вона розповіла нам історію театру, стисло прокоментувала його розміри. Площа театру 1500 кв.м., у театрі -1500 дверей, 1507 місць, 7 поверхів. Те що ми бачимо, приходячи у театр — це фойє, зал та сцена. Але це дуже маленька частка театру. Все інше ми побачили під час екскурсії.

С самого початку ми були присутні на генеральній репетиції опери «Весілля Фігаро». Далі опустилися в підвальне приміщення, де знаходиться гардеробна. Наступне приміщення — зал, де зберігаються декорації. Йдемо далі. Цех де шиють костюми, готують реквізит. Тут нам розповіли, що на спектакль готують до 300 костюмів. Цех художній тут розписують декорації, реквізит, костюми.

І нарешті — сцена! Це було дуже хвилююче! У цей час вже йшла підготовка до вечірнього спектаклю, майстри встановлювали декорації, перевіряли освітлення. На кілька хвилин нам дозволили постояти на цій величезній сцені. Всі наші підопічні були в захопленні!

Щиро дякуємо адміністрацію ХНАТОБа за надану можливість заглянути за лаштунки нашого улюбленого театру.

За лаштунками, Слобідський терцентр, Терцентри, Харківський академічний театр опери та балету.