• Головна
  • Новини
  • Підопічні Шевченківського терцентру відвідали Екопарк

Підопічні Шевченківського терцентру відвідали Екопарк

19 квітня 2019 року підопічні відділення денного перебування Шевченківського територіального центра надання соціальних послуг міста Харкова відвідали Фельдман Екопарк.

Фельдман Екопарк – це багатосторонній благодійний проект, який об’єднує в собі турботу і допомогу тваринам, терапію для дітей з особливими потребами, реабілітаційну, науково-дослідну та освітню бази, а також дозвілля для тих, хто любить природу.  Це затишний острівець живої природи, де є можливість поспілкуватися з природою, погладити і навіть погодувати велику кількість тварин. Видове різноманіття тварин, що утримуються в Фельдман Екопарк, розширилося до 300 видів, значна кількість яких – рідкісні та зникаючі, занесені в Червону книгу. Загальна кількість тварин – понад 2 тисячі. Це найкраще місце для яскравого активного відпочинку, а також оздоровлення харків’ян і гостей міста

Підопічні залишилися дуже задоволені цією екскурсією. Вони відчули що все живе на Землі є однією великою родиною, в якій немає місця агресії, а є тільки любов, дружба і взаємодопомога. Як діти вони раділи, годуючи тварин. У контактному дворику, де знаходяться домашні тварини, підопічні спілкуючись з ними встигли подружиться. 

Територія Фельдман Екопарк – найкраще місце для яскравого, активного відпочинку. В ньому кожен день цікаво та пізнавально!

 

 

 

 

 

 

 

 

Екопарк, терцентр, Шевченківський терцентр