• Головна
  • Новини
  • Підопічні Шевченківського терцентру відвідали Екопарк

Підопічні Шевченківського терцентру відвідали Екопарк

|

19 квітня 2019 року підопічні відділення денного перебування Шевченківського територіального центра надання соціальних послуг міста Харкова відвідали Фельдман Екопарк.

Фельдман Екопарк – це багатосторонній благодійний проект, який об’єднує в собі турботу і допомогу тваринам, терапію для дітей з особливими потребами, реабілітаційну, науково-дослідну та освітню бази, а також дозвілля для тих, хто любить природу.  Це затишний острівець живої природи, де є можливість поспілкуватися з природою, погладити і навіть погодувати велику кількість тварин. Видове різноманіття тварин, що утримуються в Фельдман Екопарк, розширилося до 300 видів, значна кількість яких – рідкісні та зникаючі, занесені в Червону книгу. Загальна кількість тварин – понад 2 тисячі. Це найкраще місце для яскравого активного відпочинку, а також оздоровлення харків’ян і гостей міста

Підопічні залишилися дуже задоволені цією екскурсією. Вони відчули що все живе на Землі є однією великою родиною, в якій немає місця агресії, а є тільки любов, дружба і взаємодопомога. Як діти вони раділи, годуючи тварин. У контактному дворику, де знаходяться домашні тварини, підопічні спілкуючись з ними встигли подружиться. 

Територія Фельдман Екопарк – найкраще місце для яскравого, активного відпочинку. В ньому кожен день цікаво та пізнавально!

 

 

 

 

 

 

 

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: