• Головна
  • Новини
  • Підопічні Шевченківського терцентру відвідали Музей природи ХНУ ім. В.Н. Каразіна

Підопічні Шевченківського терцентру відвідали Музей природи ХНУ ім. В.Н. Каразіна

|

Для підопічних відділення денного перебування територіального центру Шевченківського району міста Харкова 9 квітня 2019 року була проведена екскурсія в Харківський музей природи.

Музей природи при Харківському національному університеті імені Василя Каразіна – один з найстаріших музеїв в Європі. Він є великим науково-просвітницьким центром всієї України. Харків’яни, незалежно від віку, вважають його відмінним місцем проведення свого дозвілля.

Підопічним відділення денного перебування цього разу випала можливість побувати в геологічному відділі. Екскурсовод розпочала екскурсію з ознайомлення мінералогічного зібрання музею, який складається більш ніж з 25 тисяч експонатів. Присутні мали можливість ознайомитися з представниками всіх класів мінералів, метеоритами, зразками дорогоцінних каменів, корисними копалинами з усіх куточків світу тощо.

Прослухавши цікавий матеріал і побачивши представлені експозиції, учасники прийшли до висновку, що це – не тільки красиві камені, але і цінний науковий матеріал, який послужить ще багатьом поколінням.

Адміністрація та співробітники Шевченківського терцентру висловлюють щиру подяку працівникам музею природи за можливість пізнати нове та захоплююче, за увагу і терпляче ставлення до екскурсантів похилого віку.

   

Like this:

%d bloggers like this: