• Головна
  • Новини
  • Підопічні Шевченківського терцентру відвідали Музей природи ХНУ ім. В.Н. Каразіна

Підопічні Шевченківського терцентру відвідали Музей природи ХНУ ім. В.Н. Каразіна

Для підопічних відділення денного перебування територіального центру Шевченківського району міста Харкова 9 квітня 2019 року була проведена екскурсія в Харківський музей природи.

Музей природи при Харківському національному університеті імені Василя Каразіна – один з найстаріших музеїв в Європі. Він є великим науково-просвітницьким центром всієї України. Харків’яни, незалежно від віку, вважають його відмінним місцем проведення свого дозвілля.

Підопічним відділення денного перебування цього разу випала можливість побувати в геологічному відділі. Екскурсовод розпочала екскурсію з ознайомлення мінералогічного зібрання музею, який складається більш ніж з 25 тисяч експонатів. Присутні мали можливість ознайомитися з представниками всіх класів мінералів, метеоритами, зразками дорогоцінних каменів, корисними копалинами з усіх куточків світу тощо.

Прослухавши цікавий матеріал і побачивши представлені експозиції, учасники прийшли до висновку, що це – не тільки красиві камені, але і цінний науковий матеріал, який послужить ще багатьом поколінням.

Адміністрація та співробітники Шевченківського терцентру висловлюють щиру подяку працівникам музею природи за можливість пізнати нове та захоплююче, за увагу і терпляче ставлення до екскурсантів похилого віку.

   

Музей, терцентр, Шевченківський терцентр