• Головна
  • Новини
  • Підопічні Шевченківського терцентру відвідали боулінг-клуб

Підопічні Шевченківського терцентру відвідали боулінг-клуб

|

23 квітня 2019 року підопічні відділення денного перебування Шевченківського територіального центра надання соціальних послуг міста Харкова прийняли участь у Турнірі з боулінгу серед членів клубів активного довголіття територіальних центрів надання соціальних послуг районів міста Харкова.

Турнір проходив в «Bowling club 24». В ньому брали участь дев’ять команд – по п’ять осіб від кожного району. Суддівський склад очолила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан “.

Гра в боулінг серед підопічних територіального центру стає все більш популярною. Вони з усією відповідальністю готувалися до турніру. Команда територіального центру надання соціальних послуг Шевченківського району міста Харкова грала під назвою «МАГНІТ». У команди було чудове гасло: «Завжди, скрізь і всюди – хочу, можу і буду!»

Не дивлячись на те, що головне не перемога, а участь, азарт узяв своє і серед тих хто змагались, зав’язалася неабияка боротьба за призові місця. Турнір проходив в дружній і бадьорій атмосфері. Учасники отримали заряд позитивних емоцій від гри та спілкування.

Хочете мати гарний настрій і багато позитиву – грайте в боулінг!

Like this:

%d bloggers like this: