• Головна
  • Новини
  • Підопічні Київського терцентру відвідали Харківський художній музей

Підопічні Київського терцентру відвідали Харківський художній музей

|

Живописна виставка у художньому музеї «Йосип Карась»

11 квітня підопічні територіального центру надання соціальних послуг Київського району відвідали Харківський художній музей. Здавалося б, все знайоме, – історія, культура, освіта… Але особливе ставлення до своєї роботи старшого наукового співробітника, мистецтвознавця нашого музею Борозенець Тетяни Іванівни, додало яскравості зустрічі групи любителів живопису із роботами великих майстрів. В експозиції брали участь роботи Рєпіна, Айвазовського, Т. Шевченка, що сколихнуло в душі все найпотаємніше.
Крім того, на виставці були представлені роботи харківського художника Йосипа Ілліча Карася із зібрання Харківського художнього музею, а також з колекції Вікторії Христенко, дочки майстра. Більшість творів – це пейзажі, саме в цьому жанрі найповніше втілилися особливості поетичного світосприймання автора. Неосяжні пшеничні поля, золотисте і багряне листя осінніх дерев, білий сніг у сонячний день, який ніби сяє на полотні, – все у творах майстра передає чарівну красу рідної природи. Твори харківського художника Карася І.І. здивували підопічних територіального центру новим поглядом на можливості нанесення фарб.
Група активних відвідувачів територіального центру, по закінченню виставки, по-новому поглянула на історію не лише міста, а й самої будівлі, що вистояла у боях на Слобожанщині.
Величезну подяку висловили усі, хто відвідав художній музей працівникам культури за душевне ставлення до людей, увагу, та людську участь у житті пенсіонерів.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: