• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Управління праці та соціального захисту населення Холодногірського району інформує щодо стану охорони праці за І квартал 2019 року

Управління праці та соціального захисту населення Холодногірського району інформує щодо стану охорони праці за І квартал 2019 року

|

Шановні роботодавці Холодногірського району м. Харкова!

Протягом І кварталу 2019  року на  підприємствах Холодногірського району зареєстровано 6 нещасних випадків на виробництві, з яких 3 визнано страховими, 3 випадки знаходяться у стадії  розслідування (Харківська дирекція УДППЗ «Укрпошта», КП «Харківський метрополітен», ВП «Локомотивне депо Кременчук» Регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця»). Головними причинами нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, за матеріалами розслідування було невиконання посадових обов’язків та вимог інструкцій з охорони праці.

Оперативним моніторингом щодо стану охорони праці в районі за І квартал 2019 року охоплено 285 підприємств, організацій та установ. На цих підприємствах протягом звітного періоду чисельність посадових осіб, які пройшли навчання з питань охорони праці, складає 385 осіб (97,2 % від запланованого), чисельність  робітників, які пройшли навчання з питань охорони праці, складає 3367 осіб (100 % від запланованого), медичні огляди пройшли 3646 працівників певних категорій (100 % від запланованого). За результатами аналізу інформації щодо виконання  Комплексних заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійних захворювань, аваріям і пожежам  встановлено, що на здійснення 646 заходів з охорони праці підприємствами витрачено 6848,95 тис. грн. Витрати на одного працюючого становили 240,1 грн.

Кількість робочих місць, які підлягають атестації за умовами праці,  склала 2801 одиниця, а кількість атестованих робочих місць – 2800 одиниць. Таким чином, станом на 15.04.2019 на 1 підприємстві не атестовано 1 робоче місце. Питома вага атестованих робочих місць до потрібного становить  99,96 %.

Звертаємо увагу  керівників підприємств, установ та організацій  всіх форм власності та господарювання, що у відповідності до ст. 44 Закону України «Про охорону праці» за порушення законодавства про охорону праці передбачено дисциплінарну, адміністративну, матеріальну та кримінальну відповідальність.

Like this:

%d bloggers like this: