• Головна
  • Новини
  • Управління праці та соціального захисту населення Холодногірського району інформує

Управління праці та соціального захисту населення Холодногірського району інформує

|

Шановні роботодавці та мешканці Холодногірського району!

На підставі  даних  КНП «Міська поліклініка  № 24», Харківської клінічної лікарні на залізничному транспорті № 2 Філії «Центр охорони здоров`я» ПАТ «Українська залізниця», КНП «Міська дитяча клінічна лікарня № 19», згідно з  первинними зверненнями всіх потерпілих до зазначених установ протягом І кварталу 2019  року зареєстровано 172 звернення з приводу отримання травм невиробничого характеру (на 77 звернень більше, або на
44,7 %, ніж за І квартал 2018 року).

Основною подією, що призвела до нещасних випадків невиробничого характеру, є падіння потерпілих (94,2  %  від загальної кількості зареєстрованих нещасних випадків).

На виконання Порядку  розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 № 270 (зі змінами), Управлінням праці та соціального захисту населення опрацьовано 145 повідомлення про нещасний випадок (на 63 повідомлень більше, ніж за І квартал 2018 року, або на 76,8 %), з них стосовно мешканців Холодногірського району – 129 (або  89 %  від загальної кількості потерпілих), мешканців м. Харкова – 1 (0,7 %), мешканців  Харківської області – 8 (5,5 %),  мешканців інших областей України – 7 (4,8 %).

За результатами опрацювання повідомлень встановлено, що 65,52 % випадків стались на вулиці, 25,52 % випадків стались з потерпілими вдома,           4,13 % випадків – в інших місцях (ринки, гаражі, кафе тощо), 3,45 % випадків – це спортивні травми, 1,38 % випадків – у громадському транспорті.

За матеріалами  розслідувань 13 нещасних випадків  невиробничого характеру встановлено, що головною причиною нещасних випадків була особиста необережність потерпілих.

У зв’язку з вищевикладеним,  звертаємо увагу керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності та господарювання щодо активізації проведення профілактичної роботи, спрямованої на попередження нещасних випадків невиробничого характеру.

Також, звертаємо увагу мешканців Холодногірського району на необхідність дотримання правил безпеки у побуті та в громадських місцях, а також  проведення роз’яснювальної роботи з дітьми щодо небезпеки вуличних та побутових травм, тощо.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: