• Головна
  • Новини
  • Новини
  • У Слобідському терцентрі відбулася тематична зустріч, присвячена Міжнародному дню гумору та сміху

У Слобідському терцентрі відбулася тематична зустріч, присвячена Міжнародному дню гумору та сміху

|

Смійтесь, люди, на здоров’я!

Серед людей говорять, що сміх продовжує життя. Свій «вклад» у позитивний настрій підопічних внесли робітники та відвідувачі відділення денного перебування, які разом провели веселе свято “Смійтесь, люди, на здоров’я”.
Дійство “сміхотерапії” почалось з пісень та анекдотів про найактуальніші теми — сім’я, кохання, суспільство. Потім у виконанні почесних «гумористів» театральної студії Скрипникової С.С., Піхулі Ж. Ф. та Квітко В.П. , пролунали гуморески Павла Глазового та Остапа Вишні.
Найцікавішим моментом свята став конкурс від Баби Яги, який відбувся у вигляді “Питання-відповіді”. Вона перевіряла чи ще вміють жартувати наші дорогі відвідувачі та гості? Запитувала їх, а присутні відповідали заздалегідь заготовленими жартами.. . І ось, найважливіший момент зустрічі : у виконанні акторів улюбленців Паранічевої В.О. та Руденко Л.В. показ театральної сценки « На прийомі у ворожки». Це невелике дійство викликало багацько сміху та зітхань, адже майже всі жіночки побачили себе у дівчинці, що прийшла попитати про майбутнє у ворожки. Актори крім майстерності продемонстрували та красиві театральні костюми, майже професійний макіяж, а декорації були справжні, з дому, крім доларів, якими дівча розраховувалося з тіткою. Наші глядачі залишилися дуже задоволені та усміхнені. Сподіваємось, що позитивний настрій надовго їх буде супроводжувати й поза стінами терцентру.
Хоча День гумору і раз на рік, та завдяки співробітникам відділення і відвідувачам нашого театрального та пісенного гуртків, він приніс нам справжнє естетичне задоволення та посмішки!

Like this:

%d bloggers like this: