У Шевченківському терцентрі відбулась лекція “Серце віддано людям”

|

Даруйте людям добро!

4 квітня 2019 року для підопічних відділення денного перебування Шевченківського територіального центра надання соціальних послуг міста Харкова в рамках гуртка «Саморозвиток та самопізнання» відбулася зустріч з членом Харківського Теософського товариства Венгер Євдокією Савеліївною на тему: «Серце віддане людям».

У лекції “Серце віддано людям” показано служіння людству на прикладі таких великих людей, як Махатма Ґанді та Мати Тереза. Вони народилися в різних країнах, мали різну віру, різну національність, говорили на різних мовах, але їх зближувала один біль, одне страждання і любов до страждаючого людства. І вони віддали все своє життя до останнього подиху людям бідним, хворим, скривдженим. Їх серце вміщало біль усього світу, воно готове жертвувати для інших своїми особистими інтересами, розділити всі тяготи життя з хворими й слабкими. У XX столітті Махатма Ґанді та Мати Тереза показали нам приклад справжнього служіння. Їх спадщина — співчуття і любов.

Як змінився б світ, якби таким серцем володіла велика частина населення нашої планети. Поки мало таких людей, але добре, що вони є. Ті, хто випередив людство у своєму розвитку, переміг егоїзм і віддав серце на служіння людям.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: