• Головна
  • Новини
  • Базовий алгоритм нейрографіки для співробітників Шевченківського терцентра

Базовий алгоритм нейрографіки для співробітників Шевченківського терцентра

|

Арт-терапія — допомога в боротьбі з труднощами

Психологічні бар’єри не дають нам рости. Вони ніби сковують і тримають нас в лещатах. Хочеться, щоб сталося диво і всі проблеми вирішилися самі собою. Але так не буває. Обмеження потрібно опрацьовувати.

Нейрографіка – це графічний метод трансформації свого ставлення до проблеми. Це арт-терапія, яка з’єднує нас з глибинами свідомості, щоб почути свій внутрішній голос.

Наш світ складається з фігур і ліній. У нейрографіці ми використовуємо енергію фігур: кола, трикутника, квадрата і лінії. Спеціальна природна нейрографічна лінія унікальна і не повторює себе на кожному відрізку шляху. Якщо навчитися легко проводити лінії не туди, куди хочеться, то і в інших сферах життя буде легше йти. Йти туди, куди до цього було складно. В цьому і полягає зняття обмежень. Потрібно працювати саме з відчуттями.

Напруга – це реакція на те, що відбувається навколо. Працюючи за алгоритмом, ми змінюємо ступінь своєї напруги та своє ставлення до теми. А далі працює простий закон: як тільки змінюємося ми – змінюється світ навколо. Вирішуються проблеми, які так нас хвилювали. Відбувається зняття обмежень і бар’єрів. Ставлячи тему для малювання, ми включаємо ліву півкулю мозку на рівні нашої оперативної пам’яті. Працюємо на рівні індивідуального несвідомого. В процесі ми починаємо визнавати себе і свої можливості.

Співробітники територіального центру надання соціальних послуг Шевченківського району міста Харкова ознайомилися з базовим алгоритмом нейрографікі для самостійної роботи над внутрішніми обмеженнями. Використовувати техніку можна, як тільки відчуєш необхідність.

Нейрографіка не займе багато часу, а результатом стане відчуття свободи та гармонії.

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: