Витончені вироби своїми руками

|

26 квітня 2019 року, напередодні Великодня,  учасники гуртку «Вмілі ручки» клубу активного довголіття «Зустріч» відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Індустріального району міста Харкова зібралися на майстер – клас по виготовленню великодніх писанок, щоб як слід підготуватися до святкування Пасхи та прикрасити зал.

Цей світлий день оповитий безліччю біблійних легенд і оповідей, і кожен з нас, незалежно від віку, чекає його з нетерпінням. Природно, що до торжества і нам було потрібно як слід підготуватися. І мова тут не тільки про святкове меню, а й про прибирання та прикрашення нашого будинку, створенні цікавих подарунків. Оригінальні подарунки для рідних і друзів на це свято –  це пасхальні писанки.

Викладач – волонтер Орлова Ганна Володимирівна детально навчала присутніх, як   оформляти пасхальні писанки. Це досить кропітка та тонка робота, але результат всіх вразив. Змайструвавши подібні прикраси підопічні урізноманітнили пасхальне оформлення візерунками, бісером, намистинами. Кожна писанка відрізнялася своєю витонченістю, оригінальністю і привабливістю.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: