• Головна
  • Новини
  • В Адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради відбулися чергові засідання районних робочих груп

В Адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради відбулися чергові засідання районних робочих груп

|

28 травня 2019 року в Адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради проведено чергові засідання районних робочих груп з питань сприяння погашенню заборгованості з виплати заробітної плати, податків, єдиного внеску загальнообов’язкове державне соціальне страхування та з питань підвищення рівня оплати праці, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
Засідання відбулися за участю представників Управління праці та соціального захисту населення адміністрації району; Київського об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Харкова; відділу праці та зайнятості населення Адміністрації району; Центрального управління Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області; Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області; відділення Національної служби посередництва і примирення в Харківській області; 16 суб’єктів господарювання району.
Заступник голови робочої групи Кононенко Т.І. звернула увагу присутніх на наявність заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району, що є вкрай негативним явищем. Так, за даними Головного управління статистики у Харківській області станом на 01.05.2019 року заборгованість з виплати заробітної плати мали 6 підприємств Холодногірського району, сума заборгованості склала 8 млн. 828,4 тис. грн., що більше на 157,3 тис. грн.(1,8 %) в порівнянні з 01.04.2019 (борги на 01.04.2019 року становили 8 млн. 671,1 тис. грн.).

Найбільшу заборгованість із виплати заробітної плати мають державні підприємства (97,7 % від загальної суми боргу по району), з яких:

  • ДП «Харківський завод шампанських вин» обліковується в переліку підприємств-банкрутів 73,3 % від загальної суми боргу по району),
  • ДП Харківський завод електроапаратури знаходиться в стадії ліквідації (13,4 % від загальної суми боргу по району), Харківське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство (5,2 % від загальної суми боргу по району).

В ході засідання заслухано інформацію суб’єктів господарювання району про стан погашення боргів по платежах до Пенсійного фонду України та вжитих заходів щодо погашення заборгованості.

На засіданні також обговорювалися питання дотримання мінімальних державних гарантій в сфері оплати праці та вжиття заходів щодо підвищення рівня оплати праці, дотримання міжпосадових (міжкваліфікаційних) співвідношень, недопущення проявів «тіньової» зайнятості та необґрунтованого застосування неповного робочого часу, а також необхідність своєчасної виплати заробітної плати та сплати податків та інших обов’язкових платежів.
Керівників підприємств попереджено про персональну відповідальність за порушення вимог чинного законодавства в сфері праці.

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: