• Головна
  • Новини
  • В «Університеті третього віку» Слобідського терцентра закінчився черговий курс занять

В «Університеті третього віку» Слобідського терцентра закінчився черговий курс занять

|

Випускний в «Університеті третього віку»

Час сплинув дуже швидко. От, наче, тільки почався вересень, аж ось і наблизився випускний. Протягом цього року 137 студентів поважного віку отримували знання в «Університеті третього віку» на 7 факультетах: «Декоративне прикладне мистецтво», «Здорове довголіття», «Основи комп’ютерної грамотності «Клік», «Хоровий спів», «Психологічне здоров’я», «Культурно-досуговий», «Чарівні рухи» та декілька факультативів, які проводились у відділенні денного перебування територіального центру та на базах бібліотек міста. За програмою курсу студенти вивчали теми, що стосуються проблем людей старшого віку, знання щодо збереження здоров’я, організації життя, вміння використання сучасних комунікаційних та інформаційних технологій, організації дозвілля тощо. Організатори та викладачі постійно «тримали руку на пульсі», вдосконалювали та доповнювали програму, орієнтуючись на потреби своїх «студентів».

Саме тому, 24 травня у залі терцентру для студентів «Університету третього віку», енергійні працівники відділення денного перебування організували справжній випускний бал.

Наприкінці церемонії випускники та гості свята поділилися спогадами із навчального року та швиденько зібралися у похід до Історичного музею.

Восени Університет третього віку знову відкриє свої двері для усіх охочих. Отже, не засиджуйтеся вдома, приходьте вчитися, поправити здоров’я, дізнатися про свої права — адже на пенсії життя тільки починається!

Подобається це:

%d блогерам подобається це: