Гуманітарна допомога малюкам

|

8 травня 2019 року Благодійний фонд «Заради життя» вручив в харківські пологові будинки та дитячі лікарні 7 088 упаковок дитячих підгузників. Благодійний захід ,організований фондом «Заради життя» за підтримки Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради, став можливим завдяки двом приватним підприємствам ˗ ТОВ «Євро-Хоум» і ТОВ «Омега».
Для проведення благодійної акції ТОВ «Євро-Хоум» – перший в Україні інтернет-супермаркет підгузників www.drybaby.com.ua – передав фонду в якості благодійної допомоги 7 088 упаковок дитячих підгузників торгових марок Lulla baby, Predo Baby, Cushy baby, Paddlers, Slipers для дітей до 3-х років на суму 348 618,35 грн. Підгузки пройшли експертизу і мають всі необхідні сертифікати якості.
Отримані підгузники розподілені між кількома організаціями: Харківським міським перинатальним центром, п’ятьма харківськими пологовими будинками, чотирма дитячими лікарнями та Обласним соціальним центром матері та дитини в м.Люботин. Частина підгузників передана в Харківську клінічну багатопрофільну лікарню № 17. Благодійну доставку підгузників з Києва до Харкова і їх розвезення по вище означеним організаціям забезпечила відома харківська компанія ТОВ «Омега».
Крім того, частину підгузників БФ «Заради життя» вручить безпосередньо молодим матерям, які відмовилися від абортів і зберегли життя своїм немовлятам, а також малозабезпеченим сім’ям з дітьми віком до 3-х років, які перебувають на обліку в Центрах соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді «Довіра» і звертаються до Фонду «Заради життя» за допомогою. Дякуємо всім чуйним людям, які допомогли здійснити цю добру справу.

 

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: